Služby a ceník

Klasické stříhání + Úprava vousů/holení "HOT TOWEL" 

Stříhání vlasů, mytí, styling, úprava vousů, úprava obočí,napaření vousů metodou HOT TOWEL,holení kontur, nebo holení do hladka. Na závěr balzám a kolínská. (45-75 minut)

- Dušan cena 900 Kč

- Jakub cena 800 Kč


Klasické stříhání 

Klasické stříhání, mytí vlasů, zaholení kontur, úprava obočí, vysušení, styling a na závěr kolínskou. (30-60 minut)

- Dušan cena 600 Kč
- Jakub, Lucka cena 550 Kč

Úprava vousů/holení "HOT TOWEL"

Úprava vousů, napaření vousů metodou HOT TOWEL,holení kontur, nebo holení do hladka. Na závěr balzám a kolínská. (30-45 minut)

- 400 Kč

Klasické stříhání + Úprava vousů + barvení vousů

Stříhání vlasů, mytí, styling, úprava vousů+barvení vousů (pouze hnědá, černá, světle hnědá, jiné barvy nedělám), úprava obočí,napaření vousů metodou HOT TOWEL,holení kontur. Na závěr balzám a kolínská.(60-90 minut)

- 1 000 Kč

Úprava vousů + barvení vousů 

Úprava + barvení vousů (pouze hnědá, černá, světle hnědá, jiné barvy nedělám) , napaření pokožky metodou HOT TOWEL,holení kontur, Na závěr balzám a kolínská. (45-60 minut)

- 600 Kč


All inclusive 

Stříhání vlasů, mytí, styling, úprava vousů, úprava obočí, napaření vousů metodou HOT TOWEL, holení kontur, nebo holení do hladka či barvení vousů. Služba nadále obsahuje 15 minutovou masáž hlavy + šije, černou masku na obličej + opalování ušních a trhání nosních chloupků pomocí vosku. Na závěr aplikujeme prvotřídní kolínskou. V ceně služby je samozřejmostí káva a panák prémiového rumu či whiskey. (90-105 minut)

- 1 500 Kč